920-011573
LOGITECH
€ 124,59
Inclusief belasting
€ 102,97 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
176 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-011573
176 Items

Datasheet

Poids
1.68 g
810 g
Hauteur
6.11 mm
131.63 mm
Largeur
14.4 mm
430.2 mm
Épaisseur
18.65 mm
20.5 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206112315
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: CM4R177AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 41,62
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010913

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 68

Referentie: 7N7C1AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 46,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 13

Referentie: CM4X31R64351

Merk: LENOVO

(0)
€ 89,76
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10
Niet op voorraad

Referentie: 920-013007

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-012148

Merk: LOGITECH

(0)
€ 180,52
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: KB500-BK-R-INT

Merk: DELL

(0)
€ 29,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 194

Referentie: DELL-580-17667

Merk: DELL

(0)
€ 30,90
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 174

Referentie: MDFW4F/A

Merk: APPLE

(0)
€ 347,83
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 20
Niet op voorraad

Referentie: CM04139025

Merk: DELL

(0)
€ 58,48
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: FORGE GK600 TKL SKY US

Merk: MSI

(0)
€ 67,58
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011627

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 41

Referentie: 920-011587

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 553

Referentie: BD5F7AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 48,50
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Niet op voorraad

Referentie: 920-013018

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 24910

Merk: TRUST

(0)
€ 41,97
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 22

Caracteristiques techniques

Hauteur131.63 mm
Largeur430.2 mm
Épaisseur20.5 mm
Poids810 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook