920-010483
LOGITECH
€ 95,78
Inclusief belasting
€ 79,16 Exclusief belasting
Aantal
Laatste items in voorraad
2 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010483
2 Items

Datasheet

Poids
506.4 g
Disposition du clavier
Français (AZERTY)
Hauteur
131.95 mm
Largeur
295.99 mm
Épaisseur
20.97 mm
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
Jusqu'à 10 jours ou jusqu'à 5 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206098879
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 4X31R64438

Merk: LENOVO

(0)
€ 21,28
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 54
Niet op voorraad

Referentie: 664R5AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 21,77
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: MXK73SM/A

Merk: APPLE

(0)
€ 180,23
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 920-010479

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,78
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 160
Niet op voorraad

Referentie: 920-009874

Merk: LOGITECH

(0)
€ 114,94
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010799

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-010967

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9

Referentie: 920-013286

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,47
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 32

Referentie: 920-010912

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 77

Referentie: 920-012449

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,86
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 242
Niet op voorraad

Referentie: 920-010749

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: CM4X31R64351

Merk: LENOVO

(0)
€ 89,76
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: 920-011568

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8
Niet op voorraad

Referentie: 920-013483

Merk: LOGITECH

(0)
€ 19,27
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011588

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 80

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-CJusqu'à 10 jours ou jusqu'à 5 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
Hauteur131.95 mm
Largeur295.99 mm
Épaisseur20.97 mm
Poids506.4 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook