920-011588
LOGITECH
€ 115,16
Inclusief belasting
€ 95,17 Exclusief belasting

Inclusief € 0,18 voor ecotaks

Aantal
80 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-011588
80 Items

Datasheet

Poids
1.68 g
810 g
Hauteur
6.11 mm
131.63 mm
Largeur
14.4 mm
430.2 mm
Épaisseur
18.65 mm
20.5 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206112155
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: 8T6L9UT#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 27,79
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 40-1013765

Merk: DEQSTER

(0)
€ 24,38
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: ITHP8T6L8AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 68,61
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 11

Referentie: 920-003748

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 337
Niet op voorraad

Referentie: 920-013018

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012406

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,26
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: 25368

Merk: TRUST

(0)
€ 78,60
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 18

Referentie: MQDP3N/A

Merk: APPLE

(0)
€ 300,77
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: HS2310UK

Merk: TARGUS

(0)
€ 85,90
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6

Referentie: 920-008090

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,15
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 74

Referentie: 920-012466

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,86
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12

Referentie: 920-009167

Merk: LOGITECH

(0)
€ 114,94
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 66
Niet op voorraad

Referentie: 920-012984

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: CMKM7120WGYBEL

Merk: DELL

(0)
€ 47,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 50

Referentie: 920-010781

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 21
Niet op voorraad

Referentie: 920-011637

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Hauteur131.63 mm
Largeur430.2 mm
Épaisseur20.5 mm
Poids810 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook