920-011588
LOGITECH
€ 115,16
Inclusief belasting
€ 95,17 Exclusief belasting

Inclusief € 0,18 voor ecotaks

Aantal
80 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-011588
80 Items

Datasheet

Poids
1.68 g
810 g
Hauteur
6.11 mm
131.63 mm
Largeur
14.4 mm
430.2 mm
Épaisseur
18.65 mm
20.5 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206112155
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-011568

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: 40-1013765

Merk: DEQSTER

(0)
€ 24,38
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-010781

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 21
Niet op voorraad

Referentie: 920-009874

Merk: LOGITECH

(0)
€ 114,94
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-012136

Merk: LOGITECH

(0)
€ 180,52
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-002491

Merk: LOGITECH

(0)
€ 14,36
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 90
Niet op voorraad

Referentie: 664R5AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 21,77
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011582

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 27
Niet op voorraad

Referentie: FORGE GK110 US

Merk: MSI

(0)
€ 18,92
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010780

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 43

Referentie: 920-013006

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Niet op voorraad

Referentie: 920-003754

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-007127

Merk: LOGITECH

(0)
€ 43,10
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-008088

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,15
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Nieuw

Referentie: 920-007157

Merk: LOGITECH

(0)
€ 43,10
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 60

Caracteristiques techniques

Hauteur131.63 mm
Largeur430.2 mm
Épaisseur20.5 mm
Poids810 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook