920-011568
LOGITECH
€ 115,01
Inclusief belasting
€ 95,05 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
8 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-011568
8 Items

Datasheet

Poids
1.68 g
810 g
Hauteur
6.11 mm
131.63 mm
Largeur
14.4 mm
430.2 mm
Épaisseur
18.65 mm
20.5 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206112261
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-012721

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 28
Nieuw

Referentie: 920-010775

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10
Niet op voorraad

Referentie: 8T6L9UT#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 27,79
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011843

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 692T0AA#ABB

Merk: HP Printing & Computing

(0)
€ 50,15
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15

Referentie: 7E756AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 99,76
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-010481

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,78
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 24910

Merk: TRUST

(0)
€ 41,97
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 22
Niet op voorraad

Referentie: 920-013483

Merk: LOGITECH

(0)
€ 19,27
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITLOMXKEYSMIGR

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,34
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: ITTR25876

Merk: TRUST

(0)
€ 35,07
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: 920-010949

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Niet op voorraad

Referentie: 920-002501

Merk: LOGITECH

(0)
€ 14,48
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 25025

Merk: TRUST

(0)
€ 35,10
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 35

Referentie: 3Z726AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 117,57
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: 920-010779

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Caracteristiques techniques

Hauteur131.63 mm
Largeur430.2 mm
Épaisseur20.5 mm
Poids810 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook