920-011568
LOGITECH
€ 115,01
Inclusief belasting
€ 95,05 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
8 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-011568
8 Items

Datasheet

Poids
1.68 g
810 g
Hauteur
6.11 mm
131.63 mm
Largeur
14.4 mm
430.2 mm
Épaisseur
18.65 mm
20.5 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206112261
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-011589

Merk: LOGITECH

(0)
€ 124,70
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 343

Referentie: 920-011590

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 103
Niet op voorraad

Referentie: 920-007127

Merk: LOGITECH

(0)
€ 43,10
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITHP18H24AA

Merk: HP

(0)
€ 29,79
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 60

Referentie: 920-010945

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,33
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 82
Niet op voorraad

Referentie: 920-008088

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,15
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013759

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,20
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 51
Niet op voorraad

Referentie: 920-008087

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,15
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 24882

Merk: TRUST

(0)
€ 30,62
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: 920-003748

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 337

Referentie: CM920002508

Merk: LOGITECH

(0)
€ 14,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 44

Referentie: 920-010771

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7

Referentie: 920-010782

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7
Niet op voorraad

Referentie: A71J9AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 45,01
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: MXK83F/A

Merk: APPLE

(0)
€ 207,42
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15

Referentie: 920-010108

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,05
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 272

Caracteristiques techniques

Hauteur131.63 mm
Largeur430.2 mm
Épaisseur20.5 mm
Poids810 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook