920-010912
LOGITECH
€ 47,89
Inclusief belasting
€ 39,58 Exclusief belasting
Aantal
77 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010912
77 Items

Datasheet

Poids
700.23 g
Autonomie
36 mois
Portée sans fil
10 mètres
Hauteur
193.5 mm
Largeur
457.3 mm
Épaisseur
24 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206105492
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-011796

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 81

Referentie: MXCL3Z/A

Merk: APPLE

(0)
€ 102,52
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 33

Referentie: ITHP18H24AA

Merk: HP

(0)
€ 29,79
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 60

Referentie: 920-012404

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,26
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: CM4Y41R64637

Merk: LENOVO

(0)
€ 20,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 24

Referentie: 920-008036

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,74
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 30

Referentie: CM4X31R64317

Merk: LENOVO

(0)
€ 89,65
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3
Niet op voorraad

Referentie: 920-011797

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010485

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,84
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 70

Referentie: CM8T6M1AAABB

Merk: HP

(0)
€ 71,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 35

Referentie: 920-013036

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,90
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 11

Referentie: CMK75562WW

Merk: KENSINGTON

(0)
€ 34,40
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-002488

Merk: LOGITECH

(0)
€ 14,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 578

Referentie: 920-011589

Merk: LOGITECH

(0)
€ 124,70
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 343
Niet op voorraad

Referentie: 920-013858

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,49
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: MXK73LB/A

Merk: APPLE

(0)
€ 180,23
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Portée sans fil10 mètres
Autonomie36 mois
Hauteur193.5 mm
Largeur457.3 mm
Épaisseur24 mm
Poids700.23 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook