920-010967
LOGITECH
€ 47,89
Inclusief belasting
€ 39,58 Exclusief belasting
Aantal
9 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010967
9 Items

Datasheet

Poids
700.23 g
Autonomie
36 mois
Portée sans fil
10 mètres
Hauteur
193.5 mm
Largeur
457.3 mm
Épaisseur
24 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206105683
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-012698

Merk: LOGITECH

(0)
€ 218,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12

Referentie: 920-012671

Merk: LOGITECH

(0)
€ 218,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 208
Niet op voorraad

Referentie: ITHPBE1P9AA

Merk: HP

(0)
€ 65,47
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: FORGE GK600 TKL SKY US

Merk: MSI

(0)
€ 67,58
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013859

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,49
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 109

Referentie: ITLO920010751

Merk: LOGITECH

(0)
€ 162,24
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Nieuw

Referentie: ITHPBE1P9AAABB

Merk: HP

(0)
€ 62,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 54

Referentie: 920-011805

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7

Referentie: CM4Y41R64672

Merk: LENOVO

(0)
€ 21,79
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 125

Referentie: 920-011566

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 56

Referentie: 7N7C1AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 46,51
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 920-013006

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Niet op voorraad

Referentie: MXCL3N/A

Merk: APPLE

(0)
€ 108,77
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010748

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9

Referentie: BD5F7AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 48,50
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Nieuw

Referentie: 920-013241

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,47
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Caracteristiques techniques

Portée sans fil10 mètres
Autonomie36 mois
Hauteur193.5 mm
Largeur457.3 mm
Épaisseur24 mm
Poids700.23 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook