ITLO920010751
LOGITECH
€ 162,31
Inclusief belasting
€ 134,14 Exclusief belasting

Inclusief € 0,31 voor ecotaks

Aantal
Laatste items in voorraad
2 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
ITLO920010751
2 Items

Datasheet

Poids
1.68 g
828 g
Application de personnalisation
Pris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
Hauteur
6.11 mm
131.55 mm
Largeur
14.4 mm
433.85 mm
Épaisseur
18.65 mm
26.1 mm
Piles
Batterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
peut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206103047
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: MDFV4F/A

Merk: APPLE

(0)
€ 327,90
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 59

Referentie: 920-010498

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,84
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 419

Referentie: 920-013036

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,90
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 11

Referentie: 24722

Merk: TRUST

(0)
€ 21,91
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: ITLOMK880

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,87
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 30

Referentie: CM4Y41R64672

Merk: LENOVO

(0)
€ 21,79
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 125

Referentie: 920-011796

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 81

Referentie: 920-012289

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,03
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 36
Niet op voorraad

Referentie: 920-012965

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: MXCK3F/A

Merk: APPLE

(0)
€ 153,07
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: 920-010492

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,84
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 19

Referentie: 920-011574

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 612
Niet op voorraad

Referentie: 920-011795

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013015

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5
Niet op voorraad

Referentie: 3Z726AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 119,51
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012299

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,03
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-Cpeut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
PilesBatterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Application de personnalisationPris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
Hauteur131.55 mm
Largeur433.85 mm
Épaisseur26.1 mm
Poids828 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook