920-011574
LOGITECH
€ 115,01
Inclusief belasting
€ 95,05 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
612 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-011574
612 Items

Datasheet

Poids
1.68 g
810 g
Hauteur
6.11 mm
131.63 mm
Largeur
14.4 mm
430.2 mm
Épaisseur
18.65 mm
20.5 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206112162
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: CM04139025

Merk: DELL

(0)
€ 58,48
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013861

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,49
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 32

Referentie: 920-011565

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 387
Niet op voorraad

Referentie: MXK73LB/A

Merk: APPLE

(0)
€ 180,23
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-008034

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,63
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-010496

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,84
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Niet op voorraad

Referentie: 920-011637

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITHXALLOYRISE

Merk: HYPERX

(0)
€ 174,44
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 14
Niet op voorraad

Referentie: 23651

Merk: TRUST

(0)
€ 26,27
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Nieuw

Referentie: ITHPBE1P9AAABB

Merk: HP

(0)
€ 62,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 54
Niet op voorraad

Referentie: 920-012452

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,86
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITHP9T5B1AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 69,23
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 34

Referentie: ITATAC5730

Merk: ACT

(0)
€ 23,25
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: KB522-BK-BEL

Merk: DELL

(0)
€ 24,68
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 37

Referentie: ITLOMXKEYSMIGR

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,34
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Caracteristiques techniques

Hauteur131.63 mm
Largeur430.2 mm
Épaisseur20.5 mm
Poids810 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook