920-012289
LOGITECH
€ 67,03
Inclusief belasting
€ 55,40 Exclusief belasting
Aantal
36 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-012289
36 Items

Datasheet

Poids
750 g
Disposition du clavier
Suisse (QWERTZ)
Autonomie
jusqu'à 36 mois
Hauteur
30.53 mm
Largeur
218.91 mm
Longueur
375.97 mm
Type de pile
2 AAA (incluses)

Specifieke referenties

ean13
5099206117334
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: MXK73N/A

Merk: APPLE

(0)
€ 180,23
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-011627

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 41

Referentie: ITTR22221

Merk: TRUST

(0)
€ 10,56
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 53

Referentie: 920-003745

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: ONIKEYB1-PC-WHT

Merk: Oniverse

(0)
€ 47,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 52

Referentie: 920-011803

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 51

Referentie: 920-011879

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 26

Referentie: 920-012744

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 104
Niet op voorraad

Referentie: 920-011584

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Nieuw

Referentie: 920-003743

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 110

Referentie: 920-012746

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: 7N7B9AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 29,92
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-010949

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Niet op voorraad

Referentie: 920-011567

Merk: LOGITECH

(0)
€ 124,58
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012872

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,90
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 37

Referentie: CMK75562BE

Merk: KENSINGTON

(0)
€ 34,27
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 29

Caracteristiques techniques

Type de pile2 AAA (incluses)
Autonomiejusqu'à 36 mois
Hauteur30.53 mm
Largeur218.91 mm
Longueur375.97 mm
Poids750 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook