920-010492
LOGITECH
€ 95,86
Inclusief belasting
€ 79,22 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
19 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010492
19 Items

Datasheet

Poids
506.4 g
Disposition du clavier
Nordique (QWERTY)
Hauteur
131.95 mm
Largeur
295.99 mm
Épaisseur
20.97 mm
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
Jusqu'à 10 jours ou jusqu'à 5 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206098961
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: 3Z726AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 119,51
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010914

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 857

Referentie: ITATAC5730

Merk: ACT

(0)
€ 23,25
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: ITHP18H24AAABB

Merk: HP

(0)
€ 29,85
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-012283

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,03
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 43

Referentie: MQDP3F/A

Merk: APPLE

(0)
€ 300,77
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 56

Referentie: 920-010435

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,75
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 76

Referentie: 920-012706

Merk: LOGITECH

(0)
€ 218,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 11

Referentie: GP.KBD11.00Z

Merk: ACER

(0)
€ 21,21
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-010949

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: CM4X31R64491

Merk: LENOVO

(0)
€ 36,71
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 32

Referentie: 920-011930

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 11

Referentie: ITLOMXKEYSMIGR

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,34
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-011582

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 27

Referentie: MQDP3N/A

Merk: APPLE

(0)
€ 300,77
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8
Niet op voorraad

Referentie: MXK73D/A

Merk: APPLE

(0)
€ 180,23
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-CJusqu'à 10 jours ou jusqu'à 5 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
Hauteur131.95 mm
Largeur295.99 mm
Épaisseur20.97 mm
Poids506.4 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook