920-010498
LOGITECH
€ 95,86
Inclusief belasting
€ 79,22 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
419 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010498
419 Items

Datasheet

Poids
506.4 g
Disposition du clavier
Anglais US (QWERTY)
Hauteur
131.95 mm
Largeur
295.99 mm
Épaisseur
20.97 mm
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
Jusqu'à 10 jours ou jusqu'à 5 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206099029
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: 920-009874

Merk: LOGITECH

(0)
€ 114,94
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: CMKB500BKRBEL

Merk: DELL

(0)
€ 24,05
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9
Niet op voorraad

Referentie: 920-012148

Merk: LOGITECH

(0)
€ 180,52
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: CMK75562BE

Merk: KENSINGTON

(0)
€ 34,27
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 29
Niet op voorraad

Referentie: 920-013018

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITLOGPROXTKLLSB

Merk: LOGITECH

(0)
€ 233,04
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-010799

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 805T1AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 21,69
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: ITATAC5475

Merk: ACT

(0)
€ 38,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 11

Referentie: 920-012721

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 28

Referentie: 920-010752

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 29
Niet op voorraad

Referentie: 920-007127

Merk: LOGITECH

(0)
€ 43,10
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITTR25876

Merk: TRUST

(0)
€ 35,07
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: 7N7B9AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 39,58
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: 920-013481

Merk: LOGITECH

(0)
€ 19,38
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 34
Nieuw

Referentie: 920-012453

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,86
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-CJusqu'à 10 jours ou jusqu'à 5 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
Hauteur131.95 mm
Largeur295.99 mm
Épaisseur20.97 mm
Poids506.4 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook