920-010493
LOGITECH
€ 95,86
Inclusief belasting
€ 79,22 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
8 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010493
8 Items

Datasheet

Poids
506.4 g
Disposition du clavier
Nordique (QWERTY)
Hauteur
131.95 mm
Largeur
295.99 mm
Épaisseur
20.97 mm
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
Jusqu'à 10 jours ou jusqu'à 5 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206098978
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-012986

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-010565

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,15
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 161
Niet op voorraad

Referentie: 920-010480

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,78
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITHP692S8AA

Merk: HP

(0)
€ 40,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 30

Referentie: HS2310UK

Merk: TARGUS

(0)
€ 85,90
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6
Niet op voorraad

Referentie: MXK83LB/A

Merk: APPLE

(0)
€ 207,42
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-009167

Merk: LOGITECH

(0)
€ 114,94
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 66
Nieuw

Referentie: 920-013241

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,47
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 920-012299

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,03
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15
Nieuw

Referentie: 920-011571

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 700

Referentie: 920-010799

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Niet op voorraad

Referentie: 920-010757

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012406

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,26
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: AY2Y7AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 14,60
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 57

Referentie: KB522-BK-BEL

Merk: DELL

(0)
€ 24,68
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 37

Referentie: ITTR25709

Merk: TRUST

(0)
€ 15,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-CJusqu'à 10 jours ou jusqu'à 5 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
Hauteur131.95 mm
Largeur295.99 mm
Épaisseur20.97 mm
Poids506.4 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook