920-010753
LOGITECH
€ 161,43
Inclusief belasting
€ 133,41 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
7 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010753
7 Items

Datasheet

Poids
1.68 g
828 g
Disposition du clavier
Nordique (QWERTY)
Application de personnalisation
Pris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
Hauteur
6.11 mm
131.55 mm
Largeur
14.4 mm
433.85 mm
Épaisseur
18.65 mm
26.1 mm
Piles
Batterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
peut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206103061
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: ITLOMK880

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,87
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 30

Referentie: 920-011843

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 25510

Merk: TRUST

(0)
€ 48,07
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: ITHP9T5B1AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 69,23
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 34
Niet op voorraad

Referentie: 920-011584

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Nieuw

Referentie: 920-010775

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: ITHP9T5A9AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 91,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 18

Referentie: ONIKEYB1-PC-WHT

Merk: Oniverse

(0)
€ 47,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 52
Niet op voorraad

Referentie: 805T1AA#UUZ

Merk: HP INC.

(0)
€ 7,90
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITLOGPROXTKLLSB

Merk: LOGITECH

(0)
€ 233,04
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: KM5221WBKR-INT

Merk: DELL

(0)
€ 35,91
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 334
Niet op voorraad

Referentie: 23651

Merk: TRUST

(0)
€ 26,27
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011587

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 553
Niet op voorraad

Referentie: 920-002499

Merk: LOGITECH

(0)
€ 14,48
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-013451

Merk: LOGITECH

(0)
€ 19,38
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-Cpeut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
PilesBatterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Application de personnalisationPris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
Hauteur131.55 mm
Largeur433.85 mm
Épaisseur26.1 mm
Poids828 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook