920-011566
LOGITECH
€ 115,01
Inclusief belasting
€ 95,05 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
56 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-011566
56 Items

Datasheet

Poids
1.68 g
810 g
Hauteur
6.11 mm
131.63 mm
Largeur
14.4 mm
430.2 mm
Épaisseur
18.65 mm
20.5 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206112186
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: 920-011853

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,76
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 805T1AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 21,69
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3
Niet op voorraad

Referentie: 692S8AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 51,99
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-010480

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,78
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012745

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12

Referentie: 920-010494

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,84
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-010914

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 857

Referentie: 9SR37UT#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 17,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 159
Niet op voorraad

Referentie: 23651

Merk: TRUST

(0)
€ 26,27
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITLO920010751

Merk: LOGITECH

(0)
€ 162,24
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Niet op voorraad

Referentie: 920-012452

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,86
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Nieuw

Referentie: 920-010775

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: 920-010479

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,78
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 160

Referentie: DELL-580-17667

Merk: DELL

(0)
€ 30,90
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 174

Referentie: GP.KBD11.00Z

Merk: ACER

(0)
€ 21,21
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: CMKB500BKRBEL

Merk: DELL

(0)
€ 24,05
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9

Caracteristiques techniques

Hauteur131.63 mm
Largeur430.2 mm
Épaisseur20.5 mm
Poids810 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook