920-010945
LOGITECH
€ 48,42
Inclusief belasting
€ 40,02 Exclusief belasting

Inclusief € 0,44 voor ecotaks

Aantal
82 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010945
82 Items

Datasheet

Poids
700.23 g
Autonomie
36 mois
Portée sans fil
10 mètres
Hauteur
193.5 mm
Largeur
457.3 mm
Épaisseur
24 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206105607
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: 920-008042

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,74
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITHP7E755AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 124,54
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: 920-011796

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 81

Referentie: 920-013036

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,90
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 11
Niet op voorraad

Referentie: 920-003754

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: MXCL3F/A

Merk: APPLE

(0)
€ 108,77
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 81
Niet op voorraad

Referentie: MDFW4N/A

Merk: APPLE

(0)
€ 347,83
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-010749

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-003745

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-012292

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,50
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 19

Referentie: 920-011805

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7

Referentie: 9T5B2AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 60,58
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12

Referentie: KM5221WBKR-INT

Merk: DELL

(0)
€ 35,91
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 334

Referentie: 9SR37UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 17,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 34

Referentie: 920-011819

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,71
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 18

Referentie: 920-013008

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Caracteristiques techniques

Portée sans fil10 mètres
Autonomie36 mois
Hauteur193.5 mm
Largeur457.3 mm
Épaisseur24 mm
Poids700.23 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook