920-008679
LOGITECH
€ 57,46
Inclusief belasting
€ 47,49 Exclusief belasting
Aantal
Laatste items in voorraad
2 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-008679
2 Items

Datasheet

Poids
73.5 g
633 g
Disposition du clavier
Italien (QWERTY)
Batterie
18 mois
36 mois
Technologie de capteur
Suivi optique fluide
Nombre de boutons
3 (clic gauche/droit, clic central)
Roulette de défilement
Oui, 2D, optique
Hauteur
111.5 mm
193.5 mm
Largeur
61.8 mm
457.3 mm
Épaisseur
24 mm
39.2 mm
Type de touche
Touches profilées profondes
Connexion/alimentation
Bouton Marche/Arrêt
Touches spéciales
commandes audio, touches programmables
Portée Wi-Fi (en mètres)
10 mètres
Hauteur réglable
3 types d'inclinaison (classique, 4° et 8°)
Défilement
Ligne par ligne

Specifieke referenties

ean13
5099206077416
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-007907

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 105

Referentie: 920-014025

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,60
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 24

Referentie: 920-011613

Merk: LOGITECH

(0)
€ 189,93
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-013635

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,30
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-012240

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-012842

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7

Referentie: ITATAC7148

Merk: ACT

(0)
€ 173,46
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-009191

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 103
Niet op voorraad

Referentie: 920-012239

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-004513

Merk: LOGITECH

(0)
€ 29,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12

Referentie: 920-012209

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-009794

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 523

Referentie: BD5F3AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 65,42
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 21

Referentie: 920-012205

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-009194

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 116
Niet op voorraad

Referentie: 920-008684

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Portée Wi-Fi (en mètres)10 mètres
Hauteur réglable3 types d'inclinaison (classique, 4° et 8°)
Touches spécialescommandes audio, touches programmables
Type de toucheTouches profilées profondes
Batterie36 mois
Technologie de capteurSuivi optique fluide
Nombre de boutons3 (clic gauche/droit, clic central)
DéfilementLigne par ligne
Roulette de défilementOui, 2D, optique
Connexion/alimentationBouton Marche/Arrêt
Batterie18 mois
Hauteur193.5 mm
Largeur457.3 mm
Épaisseur24 mm
Poids633 g
Hauteur111.5 mm
Largeur61.8 mm
Épaisseur39.2 mm
Poids73.5 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook