• Niet op voorraad

920-009821
LOGITECH
€ 33,87
Inclusief belasting
€ 27,99 Exclusief belasting

Inclusief € 0,28 voor ecotaks

Aantal
Niet op voorraad

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-009821

Datasheet

Poids
1.8 g
75.2 g
498 g
Disposition du clavier
Italien (QWERTY)
Hauteur
23.1 mm
99 mm
149 mm
Largeur
18.7 mm
60 mm
441 mm
Épaisseur
6.1 mm
18 mm
39 mm
Portée Wi-Fi (en mètres)
10 mètres
Pièces en plastique Graphite
24% de matériaux recyclés post-consommation

Specifieke referenties

ean13
5099206092563
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: 920-008224

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-004524

Merk: LOGITECH

(0)
€ 36,09
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 47
Niet op voorraad

Referentie: 920-008222

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013108

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,31
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 14

Referentie: 920-008226

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,54
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 402

Referentie: 920-008683

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 171

Referentie: 920-012488

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 57

Referentie: 920-009198

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,22
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 87
Nieuw

Referentie: 920-008229

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4
Niet op voorraad

Referentie: 920-012490

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-007921

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-009194

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 116
Niet op voorraad

Referentie: 920-009830

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012240

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: AX2Y7AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 21,58
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 39

Caracteristiques techniques

Portée Wi-Fi (en mètres)10 mètres
Pièces en plastique Graphite24% de matériaux recyclés post-consommation
Hauteur149 mm
Largeur441 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Hauteur99 mm
Largeur60 mm
Épaisseur39 mm
Poids75.2 g
Hauteur23.1 mm
Largeur18.7 mm
Épaisseur6.1 mm
Poids1.8 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook