920-007921
LOGITECH
€ 28,73
Inclusief belasting
€ 23,74 Exclusief belasting
Aantal
Laatste items in voorraad
3 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-007921
3 Items

Datasheet

Poids
2 g
70.5 g
475 g
Disposition du clavier
Nordique (QWERTY)
Hauteur
18.7 mm
97.7 mm
137.5 mm
Largeur
23.1 mm
61.5 mm
435.5 mm
Épaisseur
6.6 mm
20.5 mm
35.2 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206063921
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: 920-009204

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,18
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013764

Merk: LOGITECH

(0)
€ 86,38
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3
Niet op voorraad

Referentie: 920-013756

Merk: LOGITECH

(0)
€ 86,38
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-008685

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,63
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001

Referentie: 920-013549

Merk: LOGITECH

(0)
€ 24,16
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 22

Referentie: 920-012482

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 467

Referentie: 920-008226

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,54
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 402

Referentie: 920-009800

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,82
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001

Referentie: 920-009799

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-012842

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7

Referentie: 920-013150

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,12
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-008221

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 108
Niet op voorraad

Referentie: 920-009830

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-008228

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-012204

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-004524

Merk: LOGITECH

(0)
€ 36,09
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 47

Caracteristiques techniques

Hauteur137.5 mm
Largeur435.5 mm
Épaisseur20.5 mm
Poids475 g
Hauteur97.7 mm
Largeur61.5 mm
Épaisseur35.2 mm
Poids70.5 g
Hauteur18.7 mm
Largeur23.1 mm
Épaisseur6.6 mm
Poids2 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook