920-009794
LOGITECH
€ 33,87
Inclusief belasting
€ 27,99 Exclusief belasting

Inclusief € 0,28 voor ecotaks

Aantal
523 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-009794
523 Items

Datasheet

Poids
1.8 g
75.2 g
498 g
Disposition du clavier
Allemand (QWERTZ)
Hauteur
23.1 mm
99 mm
149 mm
Largeur
18.7 mm
60 mm
441 mm
Épaisseur
6.1 mm
18 mm
39 mm
Portée Wi-Fi (en mètres)
10 mètres
Pièces en plastique Graphite
24% de matériaux recyclés post-consommation

Specifieke referenties

ean13
5099206092372
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-012451

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,86
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15

Referentie: 920-004524

Merk: LOGITECH

(0)
€ 36,09
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 47

Referentie: 920-009192

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 90

Referentie: 920-012483

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001
Niet op voorraad

Referentie: 920-012491

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-009202

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,12
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013110

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,31
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 23289

Merk: TRUST

(0)
€ 30,74
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 19

Referentie: 920-011322

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,22
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 230
Nieuw

Referentie: 920-011316

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 16

Referentie: 920-012205

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-004511

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,94
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 563
Niet op voorraad

Referentie: 920-013631

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,30
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013762

Merk: LOGITECH

(0)
€ 86,38
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 38

Referentie: B8YX3AA#ABB

Merk: HP Printing & Computing

(0)
€ 67,72
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4
Niet op voorraad

Referentie: 920-009821

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Portée Wi-Fi (en mètres)10 mètres
Pièces en plastique Graphite24% de matériaux recyclés post-consommation
Hauteur149 mm
Largeur441 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Hauteur99 mm
Largeur60 mm
Épaisseur39 mm
Poids75.2 g
Hauteur23.1 mm
Largeur18.7 mm
Épaisseur6.1 mm
Poids1.8 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook