920-007907
LOGITECH
€ 28,73
Inclusief belasting
€ 23,74 Exclusief belasting
Aantal
105 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-007907
105 Items

Datasheet

Poids
2 g
70.5 g
475 g
Disposition du clavier
Français (AZERTY)
Hauteur
18.7 mm
97.7 mm
137.5 mm
Largeur
23.1 mm
61.5 mm
435.5 mm
Épaisseur
6.6 mm
20.5 mm
35.2 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206063853
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-013059

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 173

Referentie: 920-012244

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 19

Referentie: 920-012488

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 57
Niet op voorraad

Referentie: 920-008684

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-013756

Merk: LOGITECH

(0)
€ 86,38
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012451

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,86
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15

Referentie: 920-009198

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,22
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 87

Referentie: 920-013108

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,31
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 14

Referentie: 920-013549

Merk: LOGITECH

(0)
€ 24,16
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 22

Referentie: 920-013275

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,31
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 23

Referentie: 920-012484

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 133

Referentie: 9SR36UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 22,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15

Referentie: 920-007913

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Nieuw

Referentie: 920-011316

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 16
Niet op voorraad

Referentie: 920-011607

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,05
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013276

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,31
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Caracteristiques techniques

Hauteur137.5 mm
Largeur435.5 mm
Épaisseur20.5 mm
Poids475 g
Hauteur97.7 mm
Largeur61.5 mm
Épaisseur35.2 mm
Poids70.5 g
Hauteur18.7 mm
Largeur23.1 mm
Épaisseur6.6 mm
Poids2 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook