920-012484
LOGITECH
€ 96,12
Inclusief belasting
€ 79,44 Exclusief belasting

Inclusief € 0,28 voor ecotaks

Aantal
133 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-012484
133 Items

Datasheet

Poids
76.3 g
101.3 g
662.6 g
685 g
Disposition du clavier
Allemand (QWERTZ)
Hauteur
108.2 mm
134.8 mm
Largeur
61 mm
433.8 mm
Épaisseur
23.1 mm
38.8 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206119376
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-012209

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Niet op voorraad

Referentie: 920-004535

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011614

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,05
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 579

Referentie: ITLO920009205

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 115
Niet op voorraad

Referentie: 920-008224

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Nieuw

Referentie: 920-008229

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 920-009794

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 523
Niet op voorraad

Referentie: 920-004526

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-011607

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,05
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: BE1Q0UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 26,80
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-009830

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: B8YX3AA#ABB

Merk: HP Printing & Computing

(0)
€ 67,72
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4
Niet op voorraad

Referentie: 920-008222

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-009204

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,18
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013275

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,31
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 23

Referentie: 920-008221

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 108

Caracteristiques techniques

Hauteur134.8 mm
Largeur433.8 mm
Épaisseur23.1 mm
Poids685 g
Poids662.6 g
Hauteur108.2 mm
Largeur61 mm
Épaisseur38.8 mm
Poids101.3 g
Poids76.3 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook