920-004510
LOGITECH
€ 28,73
Inclusief belasting
€ 23,74 Exclusief belasting
Aantal
1001 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-004510
1001 Items

Datasheet

Poids
2 g
75.2 g
498 g
Disposition du clavier
Français (AZERTY)
Portée sans fil
10 mètres
Hauteur
18.7 mm
99 mm
149 mm
Largeur
14.4 mm
60 mm
441 mm
Épaisseur
6.6 mm
18 mm
39 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206039162
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-012488

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 57

Referentie: 920-007919

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 14
Niet op voorraad

Referentie: 920-004523

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-013631

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,30
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-009194

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 116

Referentie: 920-009264

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 22

Referentie: 1Y4D0UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 26,73
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-012209

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-008683

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 171
Niet op voorraad

Referentie: 920-007931

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-008675

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: BE1M6AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 65,07
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-009873

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 9SR36UT#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 22,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: 240J7AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 22,19
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 91
Niet op voorraad

Referentie: 920-012203

Merk: LOGITECH

(0)
€ 52,95
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Portée sans fil10 mètres
Hauteur149 mm
Largeur441 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Hauteur99 mm
Largeur60 mm
Épaisseur39 mm
Poids75.2 g
Hauteur18.7 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur6.6 mm
Poids2 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook