920-012283
LOGITECH
€ 67,03
Inclusief belasting
€ 55,40 Exclusief belasting
Aantal
43 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-012283
43 Items

Datasheet

Poids
750 g
Disposition du clavier
Allemand (QWERTZ)
Autonomie
jusqu'à 36 mois
Hauteur
30.53 mm
Largeur
218.91 mm
Longueur
375.97 mm
Type de pile
2 AAA (incluses)

Specifieke referenties

ean13
5099206117273
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: 920-011795

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010557

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,75
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 20

Referentie: 90MP0316-BKUA01

Merk: ASUS

(0)
€ 329,76
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7

Referentie: 920-011566

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 56

Referentie: 920-011628

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 20
Niet op voorraad

Referentie: 920-011880

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: ITHPBE1P9AA

Merk: HP

(0)
€ 65,47
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 23651

Merk: TRUST

(0)
€ 26,27
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013008

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: CM4X31R64491

Merk: LENOVO

(0)
€ 36,71
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 32

Referentie: 7N7B9AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 29,92
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-010493

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,84
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: 9SR37UT#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 17,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 159
Niet op voorraad

Referentie: 920-002499

Merk: LOGITECH

(0)
€ 14,48
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010781

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 21
Nieuw

Referentie: MQDP3SM/A

Merk: APPLE

(0)
€ 300,77
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Caracteristiques techniques

Type de pile2 AAA (incluses)
Autonomiejusqu'à 36 mois
Hauteur30.53 mm
Largeur218.91 mm
Longueur375.97 mm
Poids750 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook