920-010914
LOGITECH
€ 47,89
Inclusief belasting
€ 39,58 Exclusief belasting
Aantal
857 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010914
857 Items

Datasheet

Poids
700.23 g
Disposition du clavier
Français (AZERTY)
Autonomie
36 mois
Portée sans fil
10 mètres
Hauteur
193.5 mm
Largeur
457.3 mm
Épaisseur
24 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206105515
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: 920-011797

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010920

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,29
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-013006

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 90MP0316-BKUA01

Merk: ASUS

(0)
€ 329,76
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7

Referentie: 920-011239

Merk: LOGITECH

(0)
€ 170,84
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 920-010494

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,84
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-010826

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,15
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 36
Niet op voorraad

Referentie: JD-0520BE-2

Merk: Cherry

(0)
€ 20,02
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ONIKEYB1-PC-BLK

Merk: Oniverse

(0)
€ 47,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 53

Referentie: 9T5B2AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 60,58
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12

Referentie: 920-012406

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,26
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: ITTR22221

Merk: TRUST

(0)
€ 10,56
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 53

Referentie: 920-013859

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,49
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 109

Referentie: MDFV4F/A

Merk: APPLE

(0)
€ 327,90
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 59

Referentie: ITHP664R5AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 18,68
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12

Caracteristiques techniques

Portée sans fil10 mètres
Autonomie36 mois
Hauteur193.5 mm
Largeur457.3 mm
Épaisseur24 mm
Poids700.23 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook