920-010949
LOGITECH
€ 47,89
Inclusief belasting
€ 39,58 Exclusief belasting
Aantal
Laatste items in voorraad
2 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010949
2 Items

Datasheet

Poids
700.23 g
Autonomie
36 mois
Portée sans fil
10 mètres
Hauteur
193.5 mm
Largeur
457.3 mm
Épaisseur
24 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206105645
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 7E756AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 115,67
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: CM8T6M1AAABB

Merk: HP

(0)
€ 71,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 35
Niet op voorraad

Referentie: 920-012452

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,86
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011577

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Niet op voorraad

Referentie: 920-012887

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,90
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: CM7N7C3AAABB

Merk: HP

(0)
€ 39,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9

Referentie: 920-013861

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,49
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 32

Referentie: 920-012449

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,86
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 242

Referentie: 920-012671

Merk: LOGITECH

(0)
€ 218,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 208

Referentie: CMKB522BKBEL

Merk: DELL

(0)
€ 26,03
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6

Referentie: ITTR22221

Merk: TRUST

(0)
€ 10,56
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 53

Referentie: 3Z726AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 117,57
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5
Nieuw

Referentie: CM03483152

Merk: DELL

(0)
€ 21,38
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10
Niet op voorraad

Referentie: 23651

Merk: TRUST

(0)
€ 26,27
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Portée sans fil10 mètres
Autonomie36 mois
Hauteur193.5 mm
Largeur457.3 mm
Épaisseur24 mm
Poids700.23 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook