920-012404
LOGITECH
€ 67,31
Inclusief belasting
€ 55,63 Exclusief belasting

Inclusief € 0,23 voor ecotaks

Aantal
Laatste items in voorraad
3 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-012404
3 Items

Datasheet

Disposition du clavier
Allemand (QWERTZ)
Weight
750 g
Height
218.91 mm
Width
375.97 mm
Depth
30.53 mm
Battery type
2xAAA (included)
Battery life
up to 36 months

Specifieke referenties

ean13
5099206117457
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-010443

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,15
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 14
Niet op voorraad

Referentie: 920-011853

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,76
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013033

Merk: LOGITECH

(0)
€ 124,70
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 24

Referentie: 920-012876

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,90
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 29

Referentie: 7N7B9AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 29,92
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-012718

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 36
Niet op voorraad

Referentie: 920-010756

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011819

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,71
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 18

Referentie: ITTR25876

Merk: TRUST

(0)
€ 35,07
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10
Niet op voorraad

Referentie: MDFW4N/A

Merk: APPLE

(0)
€ 347,83
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012299

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,03
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15

Referentie: 920-010774

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 19
Nieuw

Referentie: 920-003743

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 110

Referentie: 920-012747

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-003746

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 13

Caracteristiques techniques

Battery type2xAAA (included)
Battery lifeup to 36 months
Height218.91 mm
Width375.97 mm
Depth30.53 mm
Weight750 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook