• Niet op voorraad

920-010756
LOGITECH
€ 161,43
Inclusief belasting
€ 133,41 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
Niet op voorraad

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010756

Datasheet

Poids
1.68 g
828 g
Disposition du clavier
Anglais UK (QWERTY)
Application de personnalisation
Pris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
Hauteur
6.11 mm
131.55 mm
Largeur
14.4 mm
433.85 mm
Épaisseur
18.65 mm
26.1 mm
Piles
Batterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
peut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206103092
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 7E756AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 115,67
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-010493

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,84
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: ITHP9T5B1AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 69,23
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 34
Niet op voorraad

Referentie: 920-012645

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,96
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: MXK73D/A

Merk: APPLE

(0)
€ 180,23
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012744

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 104

Referentie: 920-011879

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 26

Referentie: 920-012884

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,90
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6

Referentie: 920-010920

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,29
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: MQDP3F/A

Merk: APPLE

(0)
€ 300,77
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 56

Referentie: ONIKEYB1-PC-BLK

Merk: Oniverse

(0)
€ 47,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 53

Referentie: CM7N7C3AAABB

Merk: HP

(0)
€ 39,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9

Referentie: CM8T6M1AAABB

Merk: HP

(0)
€ 71,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 35
Niet op voorraad

Referentie: 920-008087

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,15
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-009874

Merk: LOGITECH

(0)
€ 114,94
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-011851

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,76
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-Cpeut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
PilesBatterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Application de personnalisationPris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
Hauteur131.55 mm
Largeur433.85 mm
Épaisseur26.1 mm
Poids828 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook