• Nieuw

920-003743
LOGITECH
€ 23,93
Inclusief belasting
€ 19,78 Exclusief belasting
Aantal
110 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-003743
110 Items

Datasheet

Poids
498 g
Disposition du clavier
Suisse (QWERTZ)
Batterie
2 piles AAA (incluses)
24 mois
Hauteur
5.87 mm
Largeur
441.5 mm
Épaisseur
18 mm
Plastiques noirs
38% de matériaux recyclés post-consommation

Specifieke referenties

ean13
5099206032897
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Nieuw

Referentie: 920-010918

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-011623

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15

Referentie: ITTR25876

Merk: TRUST

(0)
€ 35,07
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: 920-013015

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: 920-012746

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8
Nieuw

Referentie: 920-010775

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: 920-012757

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 19

Referentie: BD5F7AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 48,50
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Nieuw

Referentie: CM03483152

Merk: DELL

(0)
€ 21,38
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: 25368

Merk: TRUST

(0)
€ 78,60
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 18
Niet op voorraad

Referentie: 920-011581

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: MQDP3N/A

Merk: APPLE

(0)
€ 300,77
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8
Nieuw

Referentie: ITHPBE1P9AAABB

Merk: HP

(0)
€ 62,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 54

Referentie: 920-011572

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 92

Referentie: AY2Y7AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 14,60
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 57

Referentie: ITTR25091

Merk: TRUST

(0)
€ 44,71
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 129

Caracteristiques techniques

Batterie24 mois
Batterie2 piles AAA (incluses)
Plastiques noirs38% de matériaux recyclés post-consommation
Hauteur5.87 mm
Largeur441.5 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook