• Nieuw

920-012453
LOGITECH
€ 76,91
Inclusief belasting
€ 63,56 Exclusief belasting

Inclusief € 0,23 voor ecotaks

Aantal
15 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-012453
15 Items

Datasheet

Poids
662.6 g
685 g
Disposition du clavier
Français (AZERTY)
Autonomie
36 mois
Hauteur
134.8 mm
Largeur
433.8 mm
Épaisseur
23.1 mm
Type de pile
Non rechargeable, alcaline
Nombre de batteries
2 AAA (incluses)

Specifieke referenties

ean13
5099206118812
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 25368

Merk: TRUST

(0)
€ 78,60
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 18

Referentie: 920-010750

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-002492

Merk: LOGITECH

(0)
€ 14,48
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-013759

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,20
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 51
Niet op voorraad

Referentie: 920-011584

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011628

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 20

Referentie: 920-011573

Merk: LOGITECH

(0)
€ 124,58
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 176

Referentie: 920-010799

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Nieuw

Referentie: 920-012646

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,96
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Niet op voorraad

Referentie: 920-011638

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Nieuw

Referentie: CM03483152

Merk: DELL

(0)
€ 21,38
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: BD5F7AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 48,50
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-013633

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,30
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 26

Referentie: ITHP7E755AAABB

Merk: HP

(0)
€ 124,54
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Nieuw

Referentie: 920-003743

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 110

Referentie: ITHP692S8AA

Merk: HP

(0)
€ 40,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 30

Caracteristiques techniques

Type de pileNon rechargeable, alcaline
Nombre de batteries2 AAA (incluses)
Autonomie36 mois
Hauteur134.8 mm
Largeur433.8 mm
Épaisseur23.1 mm
Poids685 g
Poids662.6 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook