920-010750
LOGITECH
€ 161,43
Inclusief belasting
€ 133,41 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
Laatste items in voorraad
3 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010750
3 Items

Datasheet

Poids
1.68 g
828 g
Disposition du clavier
Allemand (QWERTZ)
Application de personnalisation
Pris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
Hauteur
6.11 mm
131.55 mm
Largeur
14.4 mm
433.85 mm
Épaisseur
18.65 mm
26.1 mm
Piles
Batterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
peut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206103030
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: HS2310UK

Merk: TARGUS

(0)
€ 85,90
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6
Niet op voorraad

Referentie: 9SR37A9#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 252,72
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 9SR37UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 17,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 34
Niet op voorraad

Referentie: 920-012298

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,03
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-012652

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,96
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-007133

Merk: LOGITECH

(0)
€ 43,10
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 211

Referentie: 920-011589

Merk: LOGITECH

(0)
€ 124,70
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 343
Niet op voorraad

Referentie: 920-011880

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010825

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,75
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 16

Referentie: ITHP664R5AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 18,68
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12
Niet op voorraad

Referentie: 920-012148

Merk: LOGITECH

(0)
€ 180,52
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITHP9T5B1AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 69,23
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 34
Nieuw

Referentie: 920-012985

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 13

Referentie: ITTR25876

Merk: TRUST

(0)
€ 35,07
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: CMKB500BKRBEL

Merk: DELL

(0)
€ 24,05
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9
Niet op voorraad

Referentie: 920-013230

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,47
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-Cpeut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
PilesBatterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Application de personnalisationPris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
Hauteur131.55 mm
Largeur433.85 mm
Épaisseur26.1 mm
Poids828 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook