920-012454
LOGITECH
€ 76,91
Inclusief belasting
€ 63,56 Exclusief belasting

Inclusief € 0,23 voor ecotaks

Aantal
232 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-012454
232 Items

Datasheet

Poids
662.6 g
685 g
Disposition du clavier
Français (AZERTY)
Autonomie
36 mois
Hauteur
134.8 mm
Largeur
433.8 mm
Épaisseur
23.1 mm
Type de pile
Non rechargeable, alcaline
Nombre de batteries
2 AAA (incluses)

Specifieke referenties

ean13
5099206118829
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-011572

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 92
Nieuw

Referentie: 920-011569

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 920-010752

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 29

Referentie: 920-011627

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 41

Referentie: BD5F5UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 31,28
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: MXK83F/A

Merk: APPLE

(0)
€ 207,42
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15

Referentie: 7N7B9AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 39,58
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: 920-011566

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 56

Referentie: 3Z726AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 117,57
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5
Niet op voorraad

Referentie: 920-012465

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,86
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-008090

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,15
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 74
Niet op voorraad

Referentie: 920-002499

Merk: LOGITECH

(0)
€ 14,48
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012289

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,03
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 36

Referentie: 920-012422

Merk: LOGITECH

(0)
€ 189,88
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 68

Caracteristiques techniques

Type de pileNon rechargeable, alcaline
Nombre de batteries2 AAA (incluses)
Autonomie36 mois
Hauteur134.8 mm
Largeur433.8 mm
Épaisseur23.1 mm
Poids685 g
Poids662.6 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook