920-011572
LOGITECH
€ 115,01
Inclusief belasting
€ 95,05 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
92 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-011572
92 Items

Datasheet

Poids
1.68 g
810 g
Hauteur
6.11 mm
131.63 mm
Largeur
14.4 mm
430.2 mm
Épaisseur
18.65 mm
20.5 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206112209
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-011879

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 26

Referentie: 920-012672

Merk: LOGITECH

(0)
€ 218,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 24
Niet op voorraad

Referentie: 920-013858

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,49
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: CMK63727BE

Merk: KENSINGTON

(0)
€ 13,74
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 148

Referentie: 920-012404

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,26
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-010750

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-011577

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: AY2Y7AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 14,60
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 57

Referentie: ITATAC5475

Merk: ACT

(0)
€ 38,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 11

Referentie: ITHPBE1M5AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 65,47
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Niet op voorraad

Referentie: FORGE GK110 US

Merk: MSI

(0)
€ 18,92
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: CMK75562WW

Merk: KENSINGTON

(0)
€ 34,40
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-010565

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,15
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 161
Niet op voorraad

Referentie: JD-0520BE-2

Merk: Cherry

(0)
€ 20,02
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-012645

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,96
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012299

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,03
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15

Caracteristiques techniques

Hauteur131.63 mm
Largeur430.2 mm
Épaisseur20.5 mm
Poids810 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook