• Niet op voorraad

920-010480
LOGITECH
€ 95,78
Inclusief belasting
€ 79,16 Exclusief belasting
Aantal
Niet op voorraad

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010480

Datasheet

Poids
506.4 g
Disposition du clavier
Allemand (QWERTZ)
Hauteur
131.95 mm
Largeur
295.99 mm
Épaisseur
20.97 mm
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
Jusqu'à 10 jours ou jusqu'à 5 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206098848
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: 920-010757

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-003746

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 13
Niet op voorraad

Referentie: 920-010837

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012671

Merk: LOGITECH

(0)
€ 218,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 208

Referentie: 920-013286

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,47
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 32

Referentie: ITTR25091

Merk: TRUST

(0)
€ 44,71
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 129

Referentie: ONIKEYB1-PC-BLK

Merk: Oniverse

(0)
€ 47,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 53

Referentie: MDFW4F/A

Merk: APPLE

(0)
€ 347,83
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 20

Referentie: 920-010750

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-002491

Merk: LOGITECH

(0)
€ 14,36
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 90

Referentie: 920-010483

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,78
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-011796

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 81
Niet op voorraad

Referentie: 920-003754

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: AY2Y7AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 14,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 53

Referentie: 920-013633

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,30
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 26

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-CJusqu'à 10 jours ou jusqu'à 5 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
Hauteur131.95 mm
Largeur295.99 mm
Épaisseur20.97 mm
Poids506.4 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook