920-010781
LOGITECH
€ 142,44
Inclusief belasting
€ 117,72 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
21 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010781
21 Items

Datasheet

Poids
1.68 g
612 g
Disposition du clavier
Anglais US (QWERTY)
Application de personnalisation
Pris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
Hauteur
6.11 mm
26.1 mm
Largeur
14.4 mm
312.6 mm
Épaisseur
18.65 mm
131.55 mm
Piles
Batterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
peut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206103238
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-012671

Merk: LOGITECH

(0)
€ 218,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 208

Referentie: 920-011239

Merk: LOGITECH

(0)
€ 170,84
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: 920-012466

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,86
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12

Referentie: 920-010750

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-008091

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,15
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: BD5F7AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 48,50
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Niet op voorraad

Referentie: 920-012148

Merk: LOGITECH

(0)
€ 180,52
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012745

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12

Referentie: ITHP9T5B1AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 69,23
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 34
Niet op voorraad

Referentie: FORGE GK600 TKL W VIOLET US

Merk: MSI

(0)
€ 67,64
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012454

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,86
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 232

Referentie: 920-011804

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 28

Referentie: ITHP3L1F0AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 46,09
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6

Referentie: 920-003745

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-010493

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,84
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: 920-011803

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 51

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-Cpeut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
Application de personnalisationPris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
PilesBatterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Hauteur26.1 mm
Largeur312.6 mm
Épaisseur131.55 mm
Poids612 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook