920-010920
LOGITECH
€ 48,34
Inclusief belasting
€ 39,95 Exclusief belasting

Inclusief € 0,25 voor ecotaks

Aantal
Laatste items in voorraad
2 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010920
2 Items

Datasheet

Poids
700.23 g
Autonomie
36 mois
Portée sans fil
10 mètres
Hauteur
193.5 mm
Largeur
457.3 mm
Épaisseur
24 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206105577
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-011843

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 7N7B9AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 29,92
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: ITHP9T5B1AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 69,23
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 34

Referentie: 23880

Merk: TRUST

(0)
€ 7,97
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 88

Referentie: ITLOGPROXTKLLSB

Merk: LOGITECH

(0)
€ 233,04
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-013033

Merk: LOGITECH

(0)
€ 124,70
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 24

Referentie: 805T1AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 21,69
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-011589

Merk: LOGITECH

(0)
€ 124,70
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 343

Referentie: 920-002492

Merk: LOGITECH

(0)
€ 14,48
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-013008

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 7E756AA#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 99,76
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-010825

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,75
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 16
Niet op voorraad

Referentie: CMKM7120WGYINT

Merk: DELL

(0)
€ 50,39
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-011638

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-013858

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,49
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Portée sans fil10 mètres
Autonomie36 mois
Hauteur193.5 mm
Largeur457.3 mm
Épaisseur24 mm
Poids700.23 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook