920-009810
LOGITECH
€ 33,87
Inclusief belasting
€ 27,99 Exclusief belasting

Inclusief € 0,28 voor ecotaks

Aantal
75 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-009810
75 Items

Datasheet

Poids
1.8 g
75.2 g
498 g
Disposition du clavier
Nordique (QWERTY)
Hauteur
23.1 mm
99 mm
149 mm
Largeur
18.7 mm
60 mm
441 mm
Épaisseur
6.1 mm
18 mm
39 mm
Portée Wi-Fi (en mètres)
10 mètres
Pièces en plastique Graphite
24% de matériaux recyclés post-consommation

Specifieke referenties

ean13
5099206092532
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-009794

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 523
Niet op voorraad

Referentie: 920-007915

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-007907

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 105

Referentie: 920-013059

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 173

Referentie: 8T6L9UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 54,30
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5
Niet op voorraad

Referentie: 920-008222

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-009800

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,82
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 1001
Niet op voorraad

Referentie: 920-008228

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,37
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013555

Merk: LOGITECH

(0)
€ 24,16
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 23
Niet op voorraad

Referentie: 920-007931

Merk: LOGITECH

(0)
€ 28,73
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-008690

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,46
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011322

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,22
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 230

Referentie: 920-009190

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 30

Referentie: 920-012482

Merk: LOGITECH

(0)
€ 96,06
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 467

Referentie: 920-004524

Merk: LOGITECH

(0)
€ 36,09
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 47

Referentie: 9SR36UT#AC0

Merk: HP INC.

(0)
€ 22,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15

Caracteristiques techniques

Portée Wi-Fi (en mètres)10 mètres
Pièces en plastique Graphite24% de matériaux recyclés post-consommation
Hauteur149 mm
Largeur441 mm
Épaisseur18 mm
Poids498 g
Hauteur99 mm
Largeur60 mm
Épaisseur39 mm
Poids75.2 g
Hauteur23.1 mm
Largeur18.7 mm
Épaisseur6.1 mm
Poids1.8 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook