• Niet op voorraad

920-012645
LOGITECH
€ 96,00
Inclusief belasting
€ 79,34 Exclusief belasting

Inclusief € 0,18 voor ecotaks

Aantal
Niet op voorraad

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-012645

Datasheet

Poids
506.4 g
Disposition du clavier
Allemand (QWERTZ)
Hauteur
131.95 mm
Largeur
295.99 mm
Épaisseur
20.97 mm
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
Jusqu'à 10 jours ou jusqu'à 5 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206122086
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: ITHP18H24AAABB

Merk: HP

(0)
€ 29,85
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Niet op voorraad

Referentie: 920-002499

Merk: LOGITECH

(0)
€ 14,48
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012706

Merk: LOGITECH

(0)
€ 218,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 11

Referentie: 920-011906

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 20

Referentie: 920-011805

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7

Referentie: CMKB522BKBEL

Merk: DELL

(0)
€ 26,03
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6

Referentie: HS2310UK

Merk: TARGUS

(0)
€ 85,90
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6

Referentie: 920-010796

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 16

Referentie: 920-012299

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,03
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15

Referentie: ITATAC5730

Merk: ACT

(0)
€ 23,25
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: 920-010914

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 857

Referentie: 920-010913

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 68

Referentie: 2V9E6AA#AC0

Merk: HP Printing & Computing

(0)
€ 33,60
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 87

Referentie: 805T1AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 21,69
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3
Niet op voorraad

Referentie: MXK73F/A

Merk: APPLE

(0)
€ 180,23
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-CJusqu'à 10 jours ou jusqu'à 5 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
Hauteur131.95 mm
Largeur295.99 mm
Épaisseur20.97 mm
Poids506.4 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook