• Niet op voorraad

920-010757
LOGITECH
€ 161,43
Inclusief belasting
€ 133,41 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
Niet op voorraad

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010757

Datasheet

Poids
1.68 g
828 g
Disposition du clavier
Anglais US (QWERTY)
Application de personnalisation
Pris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
Hauteur
6.11 mm
131.55 mm
Largeur
14.4 mm
433.85 mm
Épaisseur
18.65 mm
26.1 mm
Piles
Batterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
peut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206103108
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-013286

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,47
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 32

Referentie: 920-010557

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,75
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 20

Referentie: MXCL3Z/A

Merk: APPLE

(0)
€ 102,52
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 33
Niet op voorraad

Referentie: MXK73D/A

Merk: APPLE

(0)
€ 180,23
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: MXCL3N/A

Merk: APPLE

(0)
€ 108,77
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITLOMK880

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,87
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 30

Referentie: ITLO920010751

Merk: LOGITECH

(0)
€ 162,24
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Niet op voorraad

Referentie: MXK73F/A

Merk: APPLE

(0)
€ 180,23
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010108

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,05
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 272

Referentie: 23880

Merk: TRUST

(0)
€ 7,97
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 88
Niet op voorraad

Referentie: FORGE GK110 US

Merk: MSI

(0)
€ 18,92
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITHP4R184AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 53,79
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: MDFW4F/A

Merk: APPLE

(0)
€ 347,83
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 20
Niet op voorraad

Referentie: 920-013007

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011589

Merk: LOGITECH

(0)
€ 124,70
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 343

Referentie: 920-012671

Merk: LOGITECH

(0)
€ 218,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 208

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-Cpeut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
PilesBatterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Application de personnalisationPris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
Hauteur131.55 mm
Largeur433.85 mm
Épaisseur26.1 mm
Poids828 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook