920-011589
LOGITECH
€ 124,74
Inclusief belasting
€ 103,09 Exclusief belasting

Inclusief € 0,18 voor ecotaks

Aantal
343 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-011589
343 Items

Datasheet

Poids
1.68 g
810 g
Hauteur
6.11 mm
131.63 mm
Largeur
14.4 mm
430.2 mm
Épaisseur
18.65 mm
20.5 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206112339
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: ITHP9T5A9AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 91,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 18

Referentie: CM920002508

Merk: LOGITECH

(0)
€ 14,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 44
Niet op voorraad

Referentie: 920-013230

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,47
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: ITHPBE1P9AA

Merk: HP

(0)
€ 65,47
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ONIKEYB1-PC-BLK

Merk: Oniverse

(0)
€ 47,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 53
Niet op voorraad

Referentie: 920-013018

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: CMKB700GYRBEL

Merk: DELL

(0)
€ 58,31
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010779

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: ITTR25709

Merk: TRUST

(0)
€ 15,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7

Referentie: 920-011804

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 28

Referentie: ITHP3L1F0AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 46,09
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6

Referentie: 920-011627

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 41

Referentie: 920-012283

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,03
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 43
Niet op voorraad

Referentie: 920-003754

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: CMK63727BE

Merk: KENSINGTON

(0)
€ 13,74
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 148
Niet op voorraad

Referentie: 920-012840

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Caracteristiques techniques

Hauteur131.63 mm
Largeur430.2 mm
Épaisseur20.5 mm
Poids810 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook