920-010782
LOGITECH
€ 142,44
Inclusief belasting
€ 117,72 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
7 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010782
7 Items

Datasheet

Poids
1.68 g
612 g
Disposition du clavier
Anglais US (QWERTY)
Application de personnalisation
Pris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
Hauteur
6.11 mm
26.1 mm
Largeur
14.4 mm
312.6 mm
Épaisseur
18.65 mm
131.55 mm
Piles
Batterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
peut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206103245
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-011582

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 27

Referentie: 920-013006

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2
Nieuw

Referentie: 920-012967

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Niet op voorraad

Referentie: 920-011584

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-007133

Merk: LOGITECH

(0)
€ 43,10
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 211

Referentie: 920-013033

Merk: LOGITECH

(0)
€ 124,70
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 24

Referentie: 920-011628

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 20

Referentie: CM920002508

Merk: LOGITECH

(0)
€ 14,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 44

Referentie: ONIKEYB1-PC-BLK

Merk: Oniverse

(0)
€ 47,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 53

Referentie: 920-012884

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,90
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6

Referentie: 2V9E6AA#AC0

Merk: HP Printing & Computing

(0)
€ 33,60
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 87

Referentie: 920-002491

Merk: LOGITECH

(0)
€ 14,36
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 90

Referentie: MXCL3Z/A

Merk: APPLE

(0)
€ 102,52
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 33
Niet op voorraad

Referentie: 920-013858

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,49
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012744

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 104

Referentie: 920-013633

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,30
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 26

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-Cpeut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
Application de personnalisationPris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
PilesBatterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Hauteur26.1 mm
Largeur312.6 mm
Épaisseur131.55 mm
Poids612 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook