920-011587
LOGITECH
€ 115,01
Inclusief belasting
€ 95,05 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
553 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-011587
553 Items

Datasheet

Poids
1.68 g
810 g
Hauteur
6.11 mm
131.63 mm
Largeur
14.4 mm
430.2 mm
Épaisseur
18.65 mm
20.5 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206112179
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: MXK83D/A

Merk: APPLE

(0)
€ 207,42
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: JD-0520BE-2

Merk: Cherry

(0)
€ 20,02
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-013451

Merk: LOGITECH

(0)
€ 19,38
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 24910

Merk: TRUST

(0)
€ 41,97
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 22

Referentie: MQDP3Y/A

Merk: APPLE

(0)
€ 300,77
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-012698

Merk: LOGITECH

(0)
€ 218,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12

Referentie: MXK73SM/A

Merk: APPLE

(0)
€ 180,23
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4
Nieuw

Referentie: CM03483152

Merk: DELL

(0)
€ 21,38
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: 920-011819

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,71
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 18

Referentie: ITHPBE1M5AAAC0

Merk: HP

(0)
€ 65,47
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: ITTR25091

Merk: TRUST

(0)
€ 44,71
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 129

Referentie: 920-012744

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 104

Referentie: 25025

Merk: TRUST

(0)
€ 35,10
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 35

Referentie: 692T0AA#ABB

Merk: HP Printing & Computing

(0)
€ 50,15
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15

Referentie: 920-012672

Merk: LOGITECH

(0)
€ 218,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 24

Referentie: 920-010776

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Caracteristiques techniques

Hauteur131.63 mm
Largeur430.2 mm
Épaisseur20.5 mm
Poids810 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook