920-010779
LOGITECH
€ 142,44
Inclusief belasting
€ 117,72 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
Laatste items in voorraad
1 Item

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010779
1 Item

Datasheet

Poids
1.68 g
612 g
Disposition du clavier
Anglais UK (QWERTY)
Application de personnalisation
Pris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
Hauteur
6.11 mm
26.1 mm
Largeur
14.4 mm
312.6 mm
Épaisseur
18.65 mm
131.55 mm
Piles
Batterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
peut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206103214
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: ITLOGPROXTKLLSB

Merk: LOGITECH

(0)
€ 233,04
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 90MP0316-BKUA01

Merk: ASUS

(0)
€ 329,76
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7
Niet op voorraad

Referentie: 920-012652

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,96
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-011853

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,76
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011566

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 56

Referentie: 920-011819

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,71
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 18

Referentie: 920-011628

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 20

Referentie: CMK75562WW

Merk: KENSINGTON

(0)
€ 34,40
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: 920-013484

Merk: LOGITECH

(0)
€ 19,38
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 44

Referentie: MXCK3F/A

Merk: APPLE

(0)
€ 153,07
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: 920-010479

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,78
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 160

Referentie: ITLO920010751

Merk: LOGITECH

(0)
€ 162,24
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-011577

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-Cpeut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
Application de personnalisationPris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
PilesBatterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Hauteur26.1 mm
Largeur312.6 mm
Épaisseur131.55 mm
Poids612 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook