920-010771
LOGITECH
€ 142,44
Inclusief belasting
€ 117,72 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
7 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010771
7 Items

Datasheet

Poids
1.68 g
612 g
Disposition du clavier
Allemand (QWERTZ)
Application de personnalisation
Pris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
Hauteur
6.11 mm
26.1 mm
Largeur
14.4 mm
312.6 mm
Épaisseur
18.65 mm
131.55 mm
Piles
Batterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
peut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206103139
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 920-003748

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 337
Niet op voorraad

Referentie: 920-011851

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,76
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 7N7C1AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 46,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 13

Referentie: CM4X31R64317

Merk: LENOVO

(0)
€ 89,65
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-012721

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 28
Niet op voorraad

Referentie: 920-013451

Merk: LOGITECH

(0)
€ 19,38
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-011795

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-003754

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-010756

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-010837

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-010435

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,75
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 76

Referentie: 920-010914

Merk: LOGITECH

(0)
€ 47,89
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 857

Referentie: 920-012986

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 920-013633

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,30
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 26

Referentie: 692T0AA#ABB

Merk: HP Printing & Computing

(0)
€ 50,15
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-Cpeut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
Application de personnalisationPris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
PilesBatterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Hauteur26.1 mm
Largeur312.6 mm
Épaisseur131.55 mm
Poids612 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook