920-010771
LOGITECH
€ 142,44
Inclusief belasting
€ 117,72 Exclusief belasting

Inclusief € 0,06 voor ecotaks

Aantal
7 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010771
7 Items

Datasheet

Poids
1.68 g
612 g
Disposition du clavier
Allemand (QWERTZ)
Application de personnalisation
Pris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
Hauteur
6.11 mm
26.1 mm
Largeur
14.4 mm
312.6 mm
Épaisseur
18.65 mm
131.55 mm
Piles
Batterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Easy-Switch
connectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-C
peut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé

Specifieke referenties

ean13
5099206103139
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Nieuw

Referentie: 920-013241

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,47
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4
Niet op voorraad

Referentie: 692S8AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 51,99
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012283

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,03
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 43
Niet op voorraad

Referentie: 920-010756

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,41
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: MXK83LB/A

Merk: APPLE

(0)
€ 207,42
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011589

Merk: LOGITECH

(0)
€ 124,70
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 343

Referentie: 25025

Merk: TRUST

(0)
€ 35,10
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 35

Referentie: 920-011575

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: 920-012746

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8
Niet op voorraad

Referentie: 920-010837

Merk: LOGITECH

(0)
€ 142,43
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-013484

Merk: LOGITECH

(0)
€ 19,38
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 44
Niet op voorraad

Referentie: 920-003738

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-011795

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: CM920002508

Merk: LOGITECH

(0)
€ 14,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 44

Referentie: 920-010945

Merk: LOGITECH

(0)
€ 48,33
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 82

Referentie: 920-012406

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,26
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Caracteristiques techniques

Easy-Switchconnectez jusqu'à 3 dispositifs en même temps et passez facilement de l'un à l'autre.
Rechargeable via USB-Cpeut durer jusqu'à 15 jours ou jusqu'à 10 mois lorsque le rétroéclairage est désactivé
Application de personnalisationPris en charge par Logi Options+ sous Windows et macOS
PilesBatterie rechargeable Li-Po (1 500 mAh) intégrée
Hauteur26.1 mm
Largeur312.6 mm
Épaisseur131.55 mm
Poids612 g
Hauteur6.11 mm
Largeur14.4 mm
Épaisseur18.65 mm
Poids1.68 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook