• Nieuw

920-010918
LOGITECH
€ 47,89
Inclusief belasting
€ 39,58 Exclusief belasting
Aantal
Laatste items in voorraad
2 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-010918
2 Items

Datasheet

Poids
700.23 g
Disposition du clavier
Anglais UK (QWERTY)
Autonomie
36 mois
Portée sans fil
10 mètres
Hauteur
193.5 mm
Largeur
457.3 mm
Épaisseur
24 mm

Specifieke referenties

ean13
5099206105553
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: FORGE GK600 TKL SKY US

Merk: MSI

(0)
€ 67,58
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-011853

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,76
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-012887

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,90
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-011804

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 28

Referentie: 920-012450

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,86
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6

Referentie: 4X31R64438

Merk: LENOVO

(0)
€ 21,28
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 54
Niet op voorraad

Referentie: 920-012964

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-012645

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,96
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: KB500-BK-R-INT

Merk: DELL

(0)
€ 29,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 194

Referentie: CM4Y41R64637

Merk: LENOVO

(0)
€ 20,53
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 24

Referentie: 7N7B9AA#ABB

Merk: HP INC.

(0)
€ 29,92
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-013286

Merk: LOGITECH

(0)
€ 161,47
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 32

Referentie: 920-010498

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,84
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 419

Referentie: 920-010443

Merk: LOGITECH

(0)
€ 67,15
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 14

Referentie: CM4Y41R64672

Merk: LENOVO

(0)
€ 21,79
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 125

Referentie: 920-011624

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Caracteristiques techniques

Portée sans fil10 mètres
Autonomie36 mois
Hauteur193.5 mm
Largeur457.3 mm
Épaisseur24 mm
Poids700.23 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook