920-012450
LOGITECH
€ 76,91
Inclusief belasting
€ 63,56 Exclusief belasting

Inclusief € 0,23 voor ecotaks

Aantal
6 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
920-012450
6 Items

Datasheet

Poids
662.6 g
685 g
Disposition du clavier
Suisse (QWERTZ)
Autonomie
36 mois
Hauteur
134.8 mm
Largeur
433.8 mm
Épaisseur
23.1 mm
Type de pile
Non rechargeable, alcaline
Nombre de batteries
2 AAA (incluses)

Specifieke referenties

ean13
5099206118737
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: KB500-BK-R-INT

Merk: DELL

(0)
€ 29,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 194
Niet op voorraad

Referentie: MXK73LB/A

Merk: APPLE

(0)
€ 180,23
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-012876

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,90
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 29

Referentie: 920-011628

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 20

Referentie: 920-011590

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 103
Niet op voorraad

Referentie: 805T1AA#UUZ

Merk: HP INC.

(0)
€ 7,90
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-003736

Merk: LOGITECH

(0)
€ 23,93
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10
Niet op voorraad

Referentie: 920-013004

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: 920-011853

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,76
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 920-002488

Merk: LOGITECH

(0)
€ 14,48
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 578

Referentie: 920-010494

Merk: LOGITECH

(0)
€ 95,84
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 920-012718

Merk: LOGITECH

(0)
€ 190,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 36

Referentie: ITHP2V9E6AAABB

Merk: HP

(0)
€ 28,95
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4
Nieuw

Referentie: 920-012979

Merk: LOGITECH

(0)
€ 76,81
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 8

Referentie: 920-011623

Merk: LOGITECH

(0)
€ 115,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15

Caracteristiques techniques

Type de pileNon rechargeable, alcaline
Nombre de batteries2 AAA (incluses)
Autonomie36 mois
Hauteur134.8 mm
Largeur433.8 mm
Épaisseur23.1 mm
Poids685 g
Poids662.6 g
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook