945-000014
LOGITECH
€ 124,67
Inclusief belasting
€ 103,03 Exclusief belasting

Inclusief € 0,12 voor ecotaks

Aantal
6 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
945-000014
6 Items

Datasheet

Poids
1160 g
Type de connexion
USB
Hauteur
19.2 mm
Largeur
33.7 mm
Épaisseur
16.8 mm
Longueur
1.8 m
Rétroéclairage
Non
Protocole USB
USB 2.0
Vitesse USB
Pleine vitesse
Témoins lumineux (LED)
Oui
Écran LCD
Non
Ports USB (intégrés)
Non

Specifieke referenties

ean13
5099206069930
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: 941-000149

Merk: LOGITECH

(0)
€ 357,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 210

Referentie: TSXLXGC0002

Merk: LEXIP

(0)
€ 46,24
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 36
Niet op voorraad

Referentie: FORCE GC300 WIRELESS WHITE

Merk: MSI

(0)
€ 23,04
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: RS060

Merk: Moza Racing

(0)
€ 251,22
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5
Niet op voorraad

Referentie: S10-04G0090-EC4

Merk: MSI

(0)
€ 21,37
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 945-000015

Merk: LOGITECH

(0)
€ 62,27
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Nieuw

Referentie: RS046

Merk: Moza Racing

(0)
€ 70,14
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 50

Referentie: JVASWI00085

Merk: LEXIP

(0)
€ 7,61
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 32

Referentie: TSXLXGC0003

Merk: LEXIP

(0)
€ 46,24
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 36

Referentie: 945-000011

Merk: LOGITECH

(0)
€ 105,49
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7
Niet op voorraad

Referentie: S10-04G0120-EC4

Merk: MSI

(0)
€ 21,37
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: JVAPS400040

Merk: LEXIP

(0)
€ 3,74
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 32

Referentie: 941-000274

Merk: LOGITECH

(0)
€ 611,38
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 15

Referentie: 941-000158

Merk: LOGITECH

(0)
€ 357,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 23

Referentie: RS069

Merk: Moza Racing

(0)
€ 22,74
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 249

Caracteristiques techniques

Type de connexionUSB
Protocole USBUSB 2.0
Vitesse USBPleine vitesse
Témoins lumineux (LED)Oui
Écran LCDNon
Ports USB (intégrés)Non
RétroéclairageNon
Hauteur19.2 mm
Largeur33.7 mm
Épaisseur16.8 mm
Poids1160 g
Longueur1.8 m
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook