945-000011
LOGITECH
€ 105,51
Inclusief belasting
€ 87,20 Exclusief belasting

Inclusief € 0,12 voor ecotaks

Aantal
7 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
945-000011
7 Items

Datasheet

Poids
419 g
599 g
Hauteur
8 cm
8.4 cm
Largeur
5.5 cm
8 cm
Longueur
1.8 m
28.2 cm
Commandes
Commandes
LCD distincts
4
Créez votre propre cockpit
Modulaire et personnalisable

Specifieke referenties

ean13
5099206069848
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: JVAPS400040

Merk: LEXIP

(0)
€ 3,74
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 32

Referentie: 940-000138

Merk: LOGITECH

(0)
€ 33,65
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 51

Referentie: ITLOA50LSWHI

Merk: LOGITECH

(0)
€ 285,95
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1
Nieuw

Referentie: RS25

Merk: Moza Racing

(0)
€ 412,74
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12

Referentie: 945-000014

Merk: LOGITECH

(0)
€ 124,64
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6
Niet op voorraad

Referentie: VIGOR WR01 WRIST REST

Merk: MSI

(0)
€ 13,75
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: 941-000112

Merk: LOGITECH

(0)
€ 329,24
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 340

Referentie: JVAMUL00154

Merk: LEXIP

(0)
€ 30,85
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 7
Niet op voorraad

Referentie: S10-04G0090-EC4

Merk: MSI

(0)
€ 21,37
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITTR24790

Merk: TRUST

(0)
€ 31,12
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 17
Niet op voorraad

Referentie: JVAMUL00150

Merk: LEXIP

(0)
€ 23,12
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: RS17

Merk: Moza Racing

(0)
€ 18,61
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 42

Referentie: RS060

Merk: Moza Racing

(0)
€ 251,22
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5
Nieuw

Referentie: RS12

Merk: Moza Racing

(0)
€ 45,40
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 60

Referentie: 941-000158

Merk: LOGITECH

(0)
€ 357,46
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 23

Caracteristiques techniques

CommandesCommandes
LCD distincts4
Créez votre propre cockpitModulaire et personnalisable
Hauteur8.4 cm
Largeur5.5 cm
Longueur28.2 cm
Poids599 g
Poids419 g
Hauteur8 cm
Largeur8 cm
Longueur1.8 m
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook