ITLO960001421
LOGITECH
€ 115,63
Inclusief belasting
€ 95,56 Exclusief belasting

Inclusief € 0,12 voor ecotaks

Aantal
4 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
ITLO960001421
4 Items

Datasheet

Poids
4 g
121 g
Hauteur
25 mm
31.5 mm
51.5 mm
Largeur
45.8 mm
110 mm
Épaisseur
31.5 mm
45 mm
65.1 mm
Longueur
1.5 m
Type de mise au point
Mise au point automatique
Type d’objectif
Verre
Portée du micro
Jusqu’à 1,22 m
Champ de vision diagonal
90°/78°/65°
Mégapixels de la caméra
4 MP
Zoom matériel
Zoom numérique 4x
Type de microphone intégré
Microphone stéréo
Connectivité USB
USB-C prêt à l’emploi
Volet de confidentialité
Intégré

Specifieke referenties

ean13
5099206104907
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: WB5023-DEMEA

Merk: DELL

(0)
€ 72,54
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 47

Referentie: CM772C2AA

Merk: HP

(0)
€ 416,66
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 68

Referentie: CMA4MA3AAAC3

Merk: POLY

(0)
€ 7.194,60
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: 1203670

Merk: YEALINK

(0)
€ 3.734,41
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: CM875K5AA

Merk: HP

(0)
€ 1.166,79
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 422

Referentie: CMR9861633EUB2

Merk: BARCO

(0)
€ 4.111,05
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 33

Referentie: CM830A1AA

Merk: HP

(0)
€ 715,70
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: ITTR24732

Merk: TRUST

(0)
€ 69,88
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 12
Niet op voorraad

Referentie: CM12WJ0008MB

Merk: LENOVO

(0)
€ 4.223,96
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITTR25548

Merk: TRUST

(0)
€ 26,27
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 34

Referentie: ITHP53X26AAABB

Merk: HP

(0)
€ 33,00
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 63

Referentie: CM77P35AA

Merk: HP

(0)
€ 169,92
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 135

Referentie: CM874P7AA

Merk: HP

(0)
€ 35,84
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 35

Referentie: AC8370

Merk: ACT

(0)
€ 187,05
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: CMR9861632EUB1

Merk: BARCO

(0)
€ 2.919,43
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 177

Referentie: ITLOBRIO100RO

Merk: LOGITECH

(0)
€ 43,53
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Caracteristiques techniques

Mégapixels de la caméra4 MP
Champ de vision diagonal90°/78°/65°
Zoom matérielZoom numérique 4x
Type de mise au pointMise au point automatique
Type d’objectifVerre
Type de microphone intégréMicrophone stéréo
Portée du microJusqu’à 1,22 m
Connectivité USBUSB-C prêt à l’emploi
Volet de confidentialitéIntégré
Hauteur31.5 mm
Largeur110 mm
Épaisseur31.5 mm
Hauteur51.5 mm
Épaisseur45 mm
Poids121 g
Hauteur25 mm
Largeur45.8 mm
Épaisseur65.1 mm
Poids4 g
Longueur1.5 m
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook