ITLOZ313
LOGITECH
€ 48,11
Inclusief belasting
€ 39,76 Exclusief belasting

Inclusief € 0,12 voor ecotaks

Aantal
57 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
ITLOZ313
57 Items

Datasheet

Poids
2.3 kg
480 g
Hauteur
146.2 mm
228.4 mm
Largeur
89.4 mm
150 mm
Épaisseur
81 mm
220 mm
Commandes
Commande du volume et de marche/arrêt sur le boîtier de commande filaire
Puissance totale (watts RMS)
25 W
Entrée 3,5 mm
1
Prise casque
1
Caisson de basses
15 W
Satellites
2 x 5 W

Specifieke referenties

ean13
5099206022898
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:

Referentie: BNEFT170DG

Merk: BakkerElkhuizen

(0)
€ 75,17
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5
Niet op voorraad

Referentie: AC8328

Merk: ACT

(0)
€ 76,30
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITTR24743

Merk: TRUST

(0)
€ 8,70
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 16

Referentie: BNEBFDW

Merk: BakkerElkhuizen

(0)
€ 313,62
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: AC1600

Merk: ACT

(0)
€ 16,58
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: BNEUSUDG

Merk: BakkerElkhuizen

(0)
€ 83,08
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: 956-000051

Merk: LOGITECH

(0)
€ 9,61
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: TSXLXMP0002

Merk: LEXIP

(0)
€ 19,27
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: CM626486

Merk: KENSINGTON

(0)
€ 92,24
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 22

Referentie: CM86T46AAABB

Merk: HP

(0)
€ 58,09
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 10

Referentie: 90MP03H0-BPUA00

Merk: ASUS

(0)
€ 29,40
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: BNETWRC

Merk: BakkerElkhuizen

(0)
€ 37,16
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: CMPF320W9B

Merk: 3M

(0)
€ 159,14
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3
Nieuw

Referentie: ITLOZ207BK

Merk: LOGITECH

(0)
€ 57,95
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: ITTR22524

Merk: TRUST

(0)
€ 43,58
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3

Referentie: ITATAC9515

Merk: ACT

(0)
€ 4,62
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6

Caracteristiques techniques

Puissance totale (watts RMS)25 W
Caisson de basses15 W
Satellites2 x 5 W
Entrée 3,5 mm1
Prise casque1
CommandesCommande du volume et de marche/arrêt sur le boîtier de commande filaire
Hauteur146.2 mm
Largeur89.4 mm
Épaisseur81 mm
Poids480 g
Hauteur228.4 mm
Largeur150 mm
Épaisseur220 mm
Poids2.3 kg
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook