• Nieuw

ITLOZ150
LOGITECH
€ 29,12
Inclusief belasting
€ 24,07 Exclusief belasting

Inclusief € 0,12 voor ecotaks

Aantal
9 Items

Partager
WhatsApp Facebook Email
Vraag naar het product op WhatsApp
  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Productdetails
ITLOZ150
9 Items

Datasheet

Poids
0.55 kg
Hauteur
151.5 mm
Largeur
84.5 mm
Épaisseur
76 mm
Commandes
Commande de mise sous/hors tension et de volume sur le haut-parleur droit
Puissance totale (watts RMS)
3W
Entrée 3,5 mm
2 (jusqu’à 1080p)
Prise casque
1

Specifieke referenties

ean13
5099206048782
Commentaar (0)
Kwaliteit
Geen klantenbeoordelingen op het moment.
16 andere producten in dezelfde categorie:
Niet op voorraad

Referentie: CM5B895AA

Merk: HP

(0)
€ 15,20
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: CM627188

Merk: KENSINGTON

(0)
€ 50,95
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 6
Niet op voorraad

Referentie: AC1510

Merk: ACT

(0)
€ 10,67
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0
Niet op voorraad

Referentie: CM05489131

Merk: KENSINGTON

(0)
€ 134,98
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: ITLOZ533

Merk: LOGITECH

(0)
€ 111,05
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Referentie: CMPF270W9B

Merk: 3M

(0)
€ 134,27
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 5

Referentie: TSXLXMP0001

Merk: LEXIP

(0)
€ 19,27
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9

Referentie: CMASF14W9EU

Merk: TARGUS

(0)
€ 37,79
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 3
Nieuw

Referentie: CM35H11B

Merk: HP

(0)
€ 345,60
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 16

Referentie: 956-000001

Merk: LOGITECH

(0)
€ 19,15
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 531

Referentie: BNEFRN3

Merk: BakkerElkhuizen

(0)
€ 131,88
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4

Referentie: CM628906

Merk: KENSINGTON

(0)
€ 109,31
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 9

Referentie: BNEBFDB

Merk: BakkerElkhuizen

(0)
€ 313,62
Meer
Op voorraad
Op voorraad: 4
Niet op voorraad

Referentie: CM5UU40AA

Merk: HP

(0)
€ 46,31
Meer
Niet op voorraad
Op voorraad: 0

Referentie: CMBPTAP005

Merk: 3M

(0)
€ 50,82
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 2

Referentie: CMPF238W9B

Merk: 3M

(0)
€ 109,21
Meer
Laatste items in voorraad
Op voorraad: 1

Caracteristiques techniques

Puissance totale (watts RMS)3W
Entrée 3,5 mm2 (jusqu’à 1080p)
Prise casque1
CommandesCommande de mise sous/hors tension et de volume sur le haut-parleur droit
Hauteur151.5 mm
Largeur84.5 mm
Épaisseur76 mm
Poids0.55 kg
Les informations fournies (caractéristiques, images, description) proviennent de tiers (fabricants, distributeurs). Nous ne pouvons être tenus responsables d'éventuelles inexactitudes. En cas de doute, contactez-nous avant votre commande.

Volg ons op Facebook